4VAG, СТО, автосервіс в Чернівцях

Ремонт ходової частини

Адреса
Чернівці, вулиця Руська, 112
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Склад ходової частини будь-якого автомобіля складається з багатьох складних механізмів та забезпечує безпосередній зв’язок автомобіля із дорогою. Від стану ходової частини залежить рівень комфорту під час пересування авто і, звісно, безпека присутніх у машині.

Ремонт ходової автомобіля здається легким лише на перший погляд. Однак всі її механізми та вузли потребують ретельності та уваги і щоб вдало відремонтувати її потрібно володіти знаннями та досвідом.

Ремонт ходової частини, фото-1

Ми радимо проводити огляд та, якщо потрібно, ремонтувати авто не менше, ніж кожні 15 000 км, навіть якщо ознак поломки немає. Дуже часто несправності в ходовій непомітні доти, доки якийсь із механізмів не відмовить.

Для того, щоб збільшити термін служби автомобіля та надійності його роботи ми агітуємо своєчасно проводити діагностику та робити ремонт з усунення проблемних елементів ходової частини.

Ремонтуйте ходову частину автомобіля у нашому СТО, адже це ваша гарантія комфорту та безпеки. Телефонуйте та записуйтеся та огляд вашого автомобіля!