Склад ходової частини будь-якого автомобіля складається з багатьох складних механізмів та забезпечує безпосередній зв’язок автомобіля із дорогою. Від стану ходової частини залежить рівень комфорту під час пересування авто і, звісно, безпека присутніх у машині.

Ремонт ходової автомобіля здається легким лише на перший погляд. Однак всі її механізми та вузли потребують ретельності та уваги і щоб вдало відремонтувати її потрібно володіти знаннями та досвідом.

Ми радимо проводити огляд та, якщо потрібно, ремонтувати авто не менше, ніж кожні 15 000 км, навіть якщо ознак поломки немає. Дуже часто несправності в ходовій непомітні доти, доки якийсь із механізмів не відмовить.

Для того, щоб збільшити термін служби автомобіля та надійності його роботи ми агітуємо своєчасно проводити діагностику та робити ремонт з усунення проблемних елементів ходової частини.

Ремонтуйте ходову частину автомобіля у нашому СТО, адже це ваша гарантія комфорту та безпеки. Телефонуйте та записуйтеся та огляд вашого автомобіля!