4VAG, СТО, автосервіс в Чернівцях

Технічне обслуговування двигунів внутрішнього згоряння:

Адреса
Чернівці, вулиця Руська, 112
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Двигун – це серце будь-якого автомобіля. Основною його метою є змусити автомобіль рухатися вперед та постачати його необхідною енергією такі агрегати, як генератор, кондиціонер, гідропідсилювач керма і т.д. Передача потужності двигуна до агрегатів автомобіля та розподільного валу досягається за допомогою ременів.

Заміна ременя ГРМ є необхідною процедурою для автомобілів з пробігом! Для того, щоб двигун внутрішнього згоряння працював без проблем - дуже важливо слідкувати за тим, як розподільний вал відкриває і закриває одночасно вхідні клапани з поршнями. 

Розрив ременя ГРМ може трапиися у найнесподіваніший момент - і ціна однозначно буде "кусатися"! Саме тому кожен водій обов’язково повинен стежити за перебігом автомашини з початку установки нового ременя ГРМ до необхідності його замінити.

Ремонт системи охолодження двигуна автомобіля є одним із найнеобхідніших видів ремонту авто. Несвоєчасне виявлення чи ігнорування стану машини може призвести до серйозніших проблеми, які можуть добряче вдарити по гаманцю.

Технічне обслуговування двигунів внутрішнього згоряння:, фото-1

Якщо ваш двигун «закипів» упродовж поїздки або ж ви помітили будь-які симптоми несправності, вам варто одразу зателефонувати до нас. 

Паливно-повітряна система автомобіля виконує функцію доставки суміші повітря і пального у двигун. Її несправність призводить до підвищеної витрати палива або навіть до повного припинення його подачі до камери згоряння. Ремонт паливної системи починається з діагностики механізму впорскування. Несправність механізму тягне за собою порушення пропорцій складу робочої суміші.

Вихлопна система є важливою складовою авто. Якщо вам потрібен ремонт з заміною будь-якої окремої деталі, або ви вирішили зробити капітальний ремонт - зверніться за нашою допомогою. Ми пропонуємо вихлопні системи для всіх популярних автомобілів, що зустрічаються на наших автошляхах. Також у нас ви можете знайти запчастини і для деяких ексклюзивних моделей легкових або вантажних автомобілів.

Ми маємо багаторічний досвід у ремонті двигунів внутрішнього згоряння, а також у усуненні несправності його складових. Зверніться у наше СТО і ми з радістю допоможемо вам!